İADE VE DEĞİŞİM

Satın aldığım ürünü DİLRUBA SULTAN GİYİM Mağazalarına iade edebilir veya değiştirebilir miyim?  www.dilrubasultan.com adresinden satın aldığınız ürünlerin değişim ve iadesi mağazalardan yapılmamaktadır. Yine www.dilrubasultan.com  online mağazadan değişim ve iade yapılmaktadır.

 

İade İşlemi Nasıl Yapılır?

İade işlemi iki aşamadan oluşmaktadır.

1-    Ürün ile gelen iade formunu(fatura arkasını) doldurup, ürün faturası(2 nüsha) ile birlikte ürünün içine koyarak, iade formunda yazan (Oruç Reis Mahallesi Giyimkent 6. Sok. No:78/A Esenler İstanbul) adresine göndermek. 

İade için gönderdiğiniz kargo elimize ulaştığında işleme alınacak ve tarafınıza whatsaap ile bilgilendirme yapılacaktır. 

İade Koşulları ve Bilgilendirme:

1-    Siparişiniz elinize ulaştıktan sonra 3 iş gün içerisinde iade veya değişim yapabilirsiniz.

2-    Ürünlerin kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle tarafımıza yollanması gerekmektedir, yeniden satılabilirliği bozulmuş ürünler iade kabul edilmez.

3-    İade veya değişimlerde kargo bedeli müşteriye aittir.

4-    Değişim yapılmış bir ürünün tekrar değişimi ya da iadesi yapılamaz.

5-    Faturası olmayan ürünlerin iadesi yapılmamaktadır.

6-    Fatura arka kısmında bulunan iade formunun eksiksiz doldurulmuş olması ve imza  mutlaka olmalıdır. Aksi takdirde iade işlemi yapılamaz.

 
Yurtdışı siparişlerde iade ve değişim ?

Yurt dışı satışlarda değişim ve iade miz YOKTUR.


Fırsat ürünlerinde değişim ve iade ?

Fırsat ürünlerinde İADE VE DEĞİŞİM  kabul edilmemektedir. 


İade Süreci ve Ücretin Hesaba Yansıması:  

            İade edilen ürün bize ulaştıktan sonra kontrol edilerek iade süreci başlatılır. Ürün incelenme aşaması ile iade onayı ve işlemin tamamlanma süresi en az 3 en fazla 15 gün sürebilir.

            Ürün iade şartlarına uygun olması durumunda, ürün bedelinin ödeme yaptığınız şekliyle size iade ediyoruz. Havale ile ödeme yapmanız durumunda sizden ilgili bilgiler talep edilerek ürün bedeli hesabınıza yatırılacaktır.(Bankanın almış olduğu işlem ücreti ürün bedelinden karşılanacaktır.) Kredi kartı ile taksitli ödeme yaptığınızda, kötüye kullanımı engellemek için taksit sırasında alınan komisyon oranı geri ödenmeyecektir. Kredi kartı ile ödeme yapmanız durumunda; ürün bedeli kartınıza iade edilecektir. Bankanızın bu bedeli hesabınıza yansıtması 15 günü bulabilir. Bu sürecin www.dilrubasultan.com ile bir ilgisi yoktur.

 Kapıda Ödeme Durumunda:

            Kapıda yapılan kredi kartı veya nakit ödemelerde, iade olarak fatura üzerindeki isme ait bir banka hesabına ücret iadesi yapılmaktadır(havale işleminde banka tarafından yapılan kesintiler müşteriye gönderilen iade bedelinden karşılanmaktadır.).

-       Kapıda ödemelerde "Kapıda Ödeme Ek Hizmet Bedeli " olarak kesilen ücret geri iade edilmemektedir.

-       Bütün ödeme şekillerinde olduğu gibi,  kargo ücreti de geri iade edilmemektedir.

İade Kapsamı Dışındaki Ürünler:

            Fırsat ürünleri, Tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan ürünler, müşterilerin kendi talebiyle üzerinde değişiklik yapılmış, müşteriye özel tasarlanmış ürünlerin iadesi kabul edilmez.

 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.